Kalendář akcí

Chronologický přehled vystoupení Ireny Kousalové.

2019

  • 18.01. Plzeň - Kulturní dům • Orchestr Václava Hybše -  Ples od 19:00
  • 29.01. Praha - Lucerna • Orchestr Vl. Brože - Ples od 19:00
  • 01.02. Praha - Palác Žofín • Orchestr Václava Hybše -  Ples od 19:00
  • 02.02. České Budějovice- Kulturní dům • Orchestr Vl. Brože - Ples od 19:00
  • 04.02. Praha - Lucerna • Orchestr Vl. Brože - Ples od 19:00
  • 15.02. Praha - Palác Žofín • Charlie Band- VIP od 20:00
  • 16.02. Praha - Palác  Lucerna • Orchestr Václava Hybše -  Ples od 19:00
  • 08.03. Praha - Lucerna • Orchestr Vl. Brože - Ples od 19:00
  • 09.03. Kutná Hora - Kulturní dům •  Orchestr Václava Hybše - Ples od 19:00
  • 13.03. Praha - Hudební klub Mandragora • Jazz Fragment Praha - Koncert od 20:00
  • 14.03  Praha- Národní dům Na Vinohradech • Orchestr Vl. Brože - Ples od 19:00
  • 06.04. Praha- Národní dům Na Vinohradech • Orchestr Vl. Brože - Ples od 19:00
  • 11.04. Praha- Národní dům Na Vinohradech • Orchestr Vl. Brože - Ples od 19:00
  • 14.04. Praha- Čimice  • Orchestr Vl. Brože - Ples od 19:00

  

Archiv


2018

  • 31.12. Praha - Hotel Duo • Sólové vystoupení - Soukromá akce od 20.00
  • 15.12. Mladá Boleslav - Kulturní dům • Stanislav Hložek  a Charlie Band - Soukromá akce od 20:00
  • 08.12. Praha - Lucerna • Orchestr Vl. Brože - Ples  od 20:00
  • 03.12. Praha - Lucerna • Orchestr Vl. Brože - Ples  od 20:00
  • 20.11. Praha - Hudební klub Mandragora • Jazz Fragment Praha - Koncert od 20:00
  • 16.10. Praha - Hudební klub Mandragora • Jazz Fragment Praha - Koncert od 20:00
  • 28.09. Praha - Obecní dům •  Orchestr Václava Hybše - Koncert od 16:00
  • 13.09. Praha - Loď Čechie • Sólové vystoupení - Soukromá akce od 19:00
  • 29.08. Praha - Prague Boats • Sólové vystoupení - Soukromá akce od 18:00
  • 26.08. Trhové Sviny - hlavní náměstí • Orchestr Václava Hybše - Koncert od 16:00
  • 21.06. Praha Spořilov - náměstí • Jazz Fragment Praha - Koncert od 18:00
  • 06.06. Praha - Prague Boats • Sólové vystoupení - Koncert od 18:00
  • 19.04. Praha - Hudební klub Štěpánská • Jazz Fragment Praha - Koncert od 20:00
  • 15.03. Praha - Hudební klub Štěpánská • Jazz Fragment Praha - Koncert od 20:00
  • 10.03. Kutná Hora - Kulturní dům • Orchestr Václava Hybše - Ples od 19:00
  • 03.03. Praha - Top Hotel • Orchestr Vl. Brože - Ples  od 20:00
  • 23.02. Praha - Palác kultury • Orchestr Vl. Brože - Ples  od 20:00
  • 22.02. Praha - Hudební klub Mandragora • Jazz Fragment Praha - Koncert od 20:00
  • 10.02. Praha - Lucerna • Orchestr Václava Hybše -  Ples od 19:00
  • 09.02. Praha - Národní dům na Vinohradech • Orchestr Vl. Brože - Ples  od 20:00
  • 02.02. Praha - Palác Žofín • Orchestr Václava Hybše -  Ples od 20:00
  • 27.01. Hradec Králové - Kulturní dům • Orchestr Václava Hybše -  Ples od 20:00
  • 26.01. Trutnov - Kulturní dům • Orchestr Václava Hybše -  Ples od 20:00 
  • 25.01. Praha - Lucerna • Orchestr Vl. Brože -  Ples od 19:00
  • 20.01. Praha - Palác Žofín • Orchestr Václava Hybše -  Ples od 20:00
  • 05.01. Prostějov - Národní dům • Sólové vystoupení - Ples od 19:00